‘Yönetim Zirvesi’ iş dünyasının öncülerini buluşturuyor

Seminerler

EDUPLUS tarafından gerçekleştirilecek olan ‘Yönetim Zirvesi’ ne yurt içinden ve yurt dışından birçok sektörün temsilcilerinin katılması bekleniyor.

18 Nisan 2019 tarihinde Beşiktaş Dedeman Otel’de gerçekleşecek olan zirvede Türk iş dünyasından yönetici, patronların yanı sıra Amerika, Almanya ve Japonya gibi ülkelerin yöneticileri, holding sahipleri ve otoriteleri bir araya gelecekler.

Zirvenin ev sahibi EDUPLUS

Bu sene 18.si gerçekleşecek olan ve en önemli iş platformlarından biri olarak gösterilen Yönetim Zirvesine EDUPLUS ev sahipliği yapıyor. Zirvede katılımcılar yönetim ile ilgili tüyoları, teknikleri ve yönetim becerilerini sektörde kendini kanıtlamış, kıdemli üst düzey yöneticilerden dinleme fırsatını yakalayacaklar. Yeni yöneticiler, yönetici adayları zirve sayesinde otorite kişilerin ve holding sahiplerinin tecrübelerini, yaşadıkları hatıralarını kendi ağızlarından duyma imkanı bulacaklar.

Sektör temsilcileri bir araya geliyor

Yönetim Zirvesi’nde 5 farklı sektör temsilcilerinin buluştuğu oturumda bu sektörler ile ilgili beklentiler ele alınacak. Otomotiv, ilaç, ambalaj, pazarlama – e-ticaret ve gıda (fast food) sektörlerinin önde gelen yöneticilerinin büyüme beklentileri, ilerleyen zamanda sektörle ilgili fırsatlar ve olabilecek risklerin konuşulduğu ekonomi oturumu dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

Yönetim Zirvesi için; www.eduplus.com.tr adresinden kayıt oluşturulduğu gibi kayıt yaptırmak ve bilgi almak için 0.216.4655353 numaralı irtibat telefonu kullanılabilir.

KAYNAK: Kobilgi Haber

Tags: , , , , , , ,

You May Also Like

Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı İnegöl’de kapılarını açtı
Girişimciler yatırım almak için neler yapmalıdır?

İdeal Şirket Yolculuğu | Kobi Destek

ROIVA Akademi eğitmenlerinden Hande Demirel'in İdeal Şirket Yolculuğu Kitabı Tüm D&R'larda...

Duyurular