Bu Sistemle Akaryakıt Masraflarını Azaltabilirsiniz

Taşıt tanıma sistemi, filolar için uygulanan akıllı otomasyon sistemidir. Bu sistem aracılığıyla filonuzun toplam yakıt tüketimini, bu harcamanın hangi periyodlarda gerçekleştiğini, alınan yakıt ile kaç kilometre yol kat edildiğine erişebileceğiniz bir sistemdir. Taşıt tanıma sistemleri akaryakıt giderlerini kontrol altına alarak küçük/büyük tüm şirketlere tasarruf sağlatabilme imkânına sahiptir.

Taşıt tanıma sistemi araçlarınızın plakalarına yönelik tasarlanan sistem sayesinde, şirket araçları dışındaki araçlarda kullanılamaz. Bu da sizin akaryakıt giderlerinizi takip etmenizi sağlayarak şirketinizin akaryakıt konusunda tasarruf etmesini sağlar.

Neden Taşıt Tanıma Sistemi Kullanmalısınız?

  • Filonuzun yönetiminin kolaylaşması açısından akaryakıt alışverişiyle ilgili tüm bilmeniz gerekenler size raporlanıyor siz de taşıt tanıma sistemleri aracılığıyla akaryakıt alımlarınızı görebiliyor ve raporlar halinde inceleyebiliyorsunuz.
  • Aracınıza sizin belirleyeceğiniz sürelerde ne kadar yakıt alınacağına sizin karar verebiliyor olmanızdan ötürü.
  •  Filonuzda yer alan araçların hangi kilometre düzeyinde ne kadar yakıt harcaması yaptığını öğrenebilmenizden dolayı.

Bu sebepler taşıt tanıma sistemini kullanmanız için size göz kırpan sebeplerdir. Siz de şirketinizin akaryakıttan tasarruf etmesini istiyorsanız taşıt tanıma sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.