Kobilgi.net Gizlilik Sözleşmesi

Kobilgi.net, kullanıcılarımızın gizlilik haklarını ve kişisel bilgilerinin korunmasını önemsemektedir. Bu gizlilik sözleşmesi, Sitemizin kullanımıyla ilgili olarak topladığımız ve nasıl kullanıldığıyla ilgili bilgileri açıklamaktadır. Kobilgi.net’i kullanarak, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul ettiğinizi beyan edersiniz:

1- Kişisel Bilgilerin Gizliliği

Kobilgi.net, Üyelerinin kişisel bilgilerini hiçbir şekilde üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya kullanımına izin vermez. Üyelik sırasında kullanılan şifrenin korunması tamamen Üyenin sorumluluğundadır. Kobilgi.net, kendi çalışanlarına dahi Üye şifrelerine erişim hakkı vermez ve azami özeni gösterir.

2- Ticari Bilgilerin Gizliliği

Kobilgi.net, reklam verenlerle ilgili ticari bilgileri de üçüncü kişilerle paylaşmaz. Reklam tıklama, ziyaret, popülarite gibi istatistiksel bilgileri, pazarlama faaliyetlerinde gerekli gördüğünde kullanır. Bu bilgiler, örneğin Sitemizin ziyaretçi sayısı, herhangi bir reklamverenin reklamının tıklanma sayısı gibi olabilir.

3- Üçüncü Taraf Reklamları

Kobilgi.net, reklam hizmetleri için Google gibi üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanabilir. Bu şirketler, Sitemize ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri bilgileri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındakileri) ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek için seçenekleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

4- Forum ve İletişim Alanları

Sitemizde bulunan forum gibi alanlara yazılan mesajlar gizlilik arz etmez. Kobilgi.net’e doğrudan e-posta ile gönderdiğiniz mesajlar ise gizlilik içerebilir.

5- Değişiklikler

Kobilgi.net, Gizlilik Sözleşmesini zaman zaman güncelleyebilir. Bu değişiklikler, değiştirilmiş Gizlilik Sözleşmesinin Sitemizde yayınlanmasıyla yürürlüğe girecektir. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğinizi gösterir.

6- İletişim

Gizlilik sözleşmesi hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizimle iletişime geçin.