Vespera Markası Nasıl Doğdu?

e-arsiv-fatura

Firmaların iş hacmini “veri odaklı dijital pazarlama yöntemlerini tutarlı bir şekilde büyütmelerine yardımcı olma hedefini taşıyan Growth marketing ajansı Roiva, Vespera markasını yarattı.

Vespera; trafik kazaları sonucu oluşan değer kaybının ve yaralanmalı/ölümlü kaza durumlarında oluşan hakedişin, ilgili kurum ve kuruluşlardan tazmin edilmesine ilişkin hukuki danışmanlık hizmeti veren bir süreç yönetim firmasıdır.

  • İsim neden Vespera?

Yunan mitolojisinde VESPER akşam yıldızı, sonradan birleşeceği sabah yıldızı phosphorus’un üvey kardeşidir. Mitolojiye göre; akşam yıldızı Vesper, yıldızlara bakmak için dağa çıkmış, fırtına kopunca kaybolmuştur. İyilik sever bir genç olduğu için tanrılar onu akşam yıldızına çevirmişler, hala insanlara yol göstererek iyilik etmektedir.

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

sanal-pos-nedir?

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Buraya tıkla

Markamızın adının VESPER kelimesinden türetilmesi tam da bu nedenledir. Marka; bir çok hasar ve değer kaybı vakasında mağdur olan insanlara ve yakınlarına yol gösteren, iyilik yapmak için çabalayan ve pozitif yanları ön planda olan aynı zamanda da  kurumsal duruşu ve saygın kişiliği ile rakiplerinden kolayca sıyrılan bir yapıya kavuşturulması için bu isimle adlandırılmıştır.

Kelimenin sonuna eklenen ‘A’ harfi kolay okunma ve olası mitolojik kullanımlardan ayrıştırılması için eklenmiştir.

  • Logonun bir anlamı var mı?

Hasar / Değer kaybı tespiti ve tazmini sektöründe sıklıkla karşılaşılan durumlardan birisi hasarlı araç kazalarıdır. Bu nedenle ikonun içinde çarpışmak üzere olan iki aracı temsil eden kapsüller kullanmak istedik. Bu kapsüller aynı zamanda sağlıkla alakalı tazminatlara gönderme yapmak adına sağlık sektöründe sıklıkla kullanılan hap ikonlarına da benzetilmiştir.

İkonun bütünselliğine dikkat ettiğinizde çekirdek aileyi temsil eden anne, baba, çocuk üçlemesini üçgen şeklinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu üçgenin hayat ve evi temsil etmesini de istedik. Zira bu bağlam deprem, can ve mal kaybı gibi bir çok hizmet koluna da işaret etmekte.

Gayet tabi ilk bakışta Vespera kelimesinin baş harfi olan ‘V’ harfinin göze çarpması da logonun ana vazifesiydi.

Vespera; alanında uzman kişilerin danışmanlığı altında yaşadığınız kaza veya değer kaybı tanzim süreçleri konusunda size hizmet sunmaya hazırdır.

İletişim için;

 

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Daha Fazla Bilgi Al

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.