Edenred Türkiye ile BP iş birliğine gitti

Yemek kartı sistemini dünya genelinde hayata geçiren ilk firma olan Edenred, müşterilerine, personellerine ve anlaşmalı olduğu firmalara akaryakıt hediye edebilecek.

BP ile yapılan anlaşma çerçevesinde faaliyete geçecek BP Club Akaryakıt kartı sayesinde Edenred personellerine ödül verme fırsatı bulurken protokol yaptığı şirket, bayi ve müşterilerini de teşvik etmiş olacak.

BP Club Kart, işverenleri motive edecek

Edenred yetkilileri Ticket Compliments ailesine katılan BP Club Akaryakıt Kartı teşvik ve ödülleri ile şirket personellerinin, müteşebbislerin ve firmaların iş hayatına canlılık katacağını ifade ediyorlar. İşleyin nasıl olacağı hakkında ise, personellerin çalışma hayatındaki başarılarına göre yakıt hediyesi olabileceği gibi yılbaşı, bayramlarda da yakıt hediye edilebilecek.

BP Club Kart sayesinde Edenred müşterileri avantaj sağlıyor

Avantajlarıyla dikkat çekiyor

Anlaşma ile Edenred abonelerine hem şahsi hem de şirket olarak hizmet veren BP Club Akaryakıt Kartı, kolay kullanımı, birden fazla yükleme yapma olanağı, alınan yakıt kolaylıkla almaya imkan sağlaması ve yakıt alımlarında verdiği puanlarla dikkat çekiyor.

Amaç; Temasta olduğu herkesin yakıtına destek olmak

Protokol ile yalnız personellerin teşvik edilmediği, temasta oldukları firma, personel, bayiler de düşünülerek cazip alternatifler sunuluyor. Yapılan satış oranına göre bayiler ödüllendirilirken personellere sunulan özel günlerdeki hediye yakıt yüklemesi de yapılıyor.

Konuya ilişkin görüşleri alınan Edenred Türkiye Genel Müdürü Eric de Ladoucette, Türkiye’deki firmalara yenilikçi kurumsal çözümler sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Edenred olarak her geçen gün ürün portföyümüzü genişletiyor, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda şirketlerin beklentilerine uygun, inovatif çözümler üretiyoruz. BP ile gerçekleştirdiğimiz BP Club Akaryakıt Kartı ile çalışanlara sunduğumuz avantajlara bir yenisi daha ekleyerek, yakıt giderlerine de katkıda bulunmayı hedefledik. Aynı zamanda puan kazandıran ve yakıt alımında kolaylıklar sunan BP Club Akaryakıt Kart’ına şirketlerin büyük ilgi göstereceğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: Kobilgi Haber

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.