Halkbank’tan Altına Dayalı Kira Sertifikası

Halkbank A.Ş, Hazine ve Maliye Bakanlığı güvencesi ile ihraç edilecek Altın Tahvili, Altına dayalı kira sertifikası talep toplama günleri düzenliyor.

Halkbank A.Ş Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen altın talep toplama günlerinde yastık altında bekleyen fiziki altınları ekonomiye kazandırmak hedefleniyor. Ekonomiye kazandırılırken de vatandaşların devlet güvencesinden yararlanmasına dikkat ediliyor. Halkımızın yastık altında bekleyen çeyrek, yarım, cumhuriyet altını, gram altınları vb. ziynet eşyalarını kendilerine en yakın Halkbank A.Ş şubesine getirerek faizli ya da faizsiz altın tahvili seçeneklerinden birinden yararlanma olanağı sunuyor. Halk Bankası A.Ş’nin avantajlı fırsatlarından bir tanesi de yastık altındaki altınlarını bankaya getirip hesap açtıran müşterilerine devlet güvencesiyle yıllık % 2.40 oranında kazanç elde etmesi sağlanıyor. Bu kazançtan faydalanmak istemeyen müşterilere de vadesiz hesap açtırarak altınlarının ya da ziynet eşyalarının çalınma riski ortadan kalkmış oluyor.

Halkbank A.Ş, Hazine ve Maliye Bakanlığı güvencesi ile ihraç edilecek Altın Tahvili, Altına dayalı kira sertifikası talep toplama günleri düzenliyor. Talep toplama günleri, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nca duyurulan tarihler arasında yapılıyor.

KAYNAK: Kobilgi Haber Merkezi

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.