Filexus Baskılı İnşaat Filesi Sistemleri İle Yeni Reklam Mecrası Olmaya Aday

Baskılı File Sistemleri Filexus.com Açıldı!

Filexus Baskılı İnşaat Filesi Sistemleri

Değişen dünya dinamikleri, girişimcileri her geçen gün ekonomik anlamda farklı gelir modelleri üretmeye itiyor. Hemen hemen her alanda karşımıza çıkan inovatif yaklaşımlar aslında ekonominin gizli katalizörler’i olarak nakit akışını ve sirkülasyonu tetikliyor. Özellikle üretim alanında yapılan ve son kullanıcıya fayda sağlamak amacıyla hayata geçirilen çalışmalar b2b alanın sınırlarında kalarak katma değerli bir ekonomik fayda kazanımı için belki de en çok ses getiren işler arasında diyebiliriz.

Ar-Ge yani teknoloji ve inovasyon özelinde yapılan araştırma geliştirme çalışmaları sayesinde üretici firmalar ekstra iş modelleri ve gelir yöntemleri üzerinde fırsatlar yaratmayı başarıyor.

Genç girişimciler, aynı zamanda hayat arkadaşı olan Gökçe Güngör ve Sezgin Güngör’ün hayata geçirdiği proje özellikle inşaat, mimari, tarım ve yapı malzemeleri sektörlerini yakından ilgilendiren file üretimi ile alakalı. Global bir vizyonla hayata geçirilen projenin hedefi, baskılı file uygulamaları ile inşaat ve diğer kullanım alanlarında maksimum fayda sağlamak.

Yeni Nesil Outdoor Reklam Mecrası: Filexus

Bir inşaat alanının etrafında toz ve inşaattan düşebilecek malzemelerden insanları korumak ve görüntü kirliliği minimuma düşürmek için kullanılan inşaat iskele filesine farklı bir boyut kazandıran genç girişimciler bu ürünlerle outdoor reklam yapabilme imkanını  sunuyor.

Sadece inşaat alanları da değil. Bir çok dış mekanda kullanımı ile fark yaratabilecek bu uygulamanın Türkiye’de bir ilk.

Baskılı inşaat filesi olarak adlandırılan bu uygulamayı aşağıdaki sektörlerde ve alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz;

  • Spor kompleksleri
  • Tenis kortları
  • Site ve yaşam alanları
  • Bahçe dekorasyonu
  • Restoran, cafe, teraslarda, oturma alanları, balkonlar
  • Konser ve etkinlik alanları
  • Plaj, havuz, otoparklar
  • Halı saha, basketbol sahası gibi spor tesislerinde kullanılmaktadır.

Renk, En ve Boy Seçenekleri Sunan Filexus İle Seçimde Özgürsünüz

27.000m2/gün baskı kapasiteli ve son teknoloji sistemlere sahip üretim tesisi ile öne çıkan firma birçok renk, en ve boy seçenekleri ile üretim başarısını ürün çeşitliliğinde de gösterebilen firma, sektörün liderliğine göz kırpmakta. Hedefini ve vizyonunu da global olarak belirlemiş durumda.

Baskılı file sistemleri, kullanım alanları bağlamında sektördeki tüm diğer baskılı sistemlerindeki ana materyal ile kıyasla (vinil – branda – mesh vb) aynı özellikleri sunmanın yanı sıra, örgü-dokuma sistemi sayesinde yıpranmaya karşı daha dayanıklıdır. Çalışma alanı konforu açısından hava sirkülasyonuna izin vermesi ve hafif olması gibi daha pek çok ek özellik sunarken, diğer materyaller ile kıyaslanmayacak seviyede fiyat avantajları sunuyor.

Sektörde Fark Yaratan İnovatif Bakış Açısı

Hem üretim hem de marka konumlandırma işini aynı anda çok iyi yapan firma global rakiplerine göre, daha hızlı bir pazar-ürün uyumluluğu gösteriyor. Şirketin kurucularından Gökçe Güngör’e göre firma aslında bir çok sektör için vizyonun simgesi olacak.  Güngör konuşmasına şunları ekledi.

“Bu alandaki yatırımlarımız ve yaklaşımlarımız sayesinde, inşaat sahaları, çit sistemleri, spor alanları, iskele sistemleri, güvenlik bariyerleri gibi birçok alan“standart-baskısız fileleri” hem ekonomik hem de çok fonksiyonlu ürünlere dönüştürüyoruz. Aynı zamanda da file kullanılan tüm yüzeyleri en etkili reklam ve dekorasyon mecralarına dönüştürüyoruz.”

Bütün bu ar-ge inovasyon ve vizyoner bakış açısının çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Baskılı File Sistemleri sektörde fayda-maliyet anlamında tam bir  kullanıcı dostu.

Filexus websitesinden file almak isterseniz  aşağıdaki kategorileri inceleyebilirsiniz.

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir
Herhangi bir sonuç bulunamadı.

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.