Vakıfbank Business Kart’tan KOBİ’lere akaryakıtta indirim

Ülkemizin önde gelen devlet bankalarından biri olan Vakıfbank, sunmuş olduğu imkanlarla KOBİ’lere destek vermeye devam ediyor.

Vakıfbank’tan işletmelere ve KOBİ’lere yardımcı olmak adına Vakıfbank Business Kart sunmuş olduğu ayrıcalıklarla öne çıkıyor.

KOBİ’lerin yanında olan banka

Vakıfbank yapmış olduğu kampanyalar, özellikle küçük ve orta büyüklükteki işletmelere verdiği cazip krediler, sunmuş olduğu geri ödeme kolaylıkları ile ülkemiz genelinde adından söz ettiren güçlü bir bankadır.

Akaryakıt alımlarında % 5 indirim

Vakıfbank Genel Müdürlüğü ve BP Petroller A.Ş. arasında yapılan protokolle Vakıfbank Business Kart sahibi olan esnaf, işletmeci, KOBİ ve şirketler akaryakıt alışverişlerinde kazançlı çıkıyor.

Kampanya sınırlı ve herkesi kapsamıyor

Akaryakıt indiriminden Vakıfbank Business Kart sahipleri yararlanabiliyor. Bunun dışındaki koşullar ise;

• Business Kart sahipleri, BP TAŞITMATİK sözleşmesini imzaladıktan sonra indirimden faydalanacaklar.

• İndirim BP istasyonlarında geçerli olup LPG alımları hariçtir.

• BP TAŞITMATİK sözleşmesi için sms yoluyla, iletişim telefonunu arayarak veya internet üzerinden başvuru yapılmaktadır.

• Başvurunuzda vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden birine BP TAŞITMATİK Sözleşmesi gönderiliyor. Sözleşme bilgileri Vakıfbank Business Kart sahibi tarafından dolduruluyor. Akaryakıt alınmak istenen araç bilgileri eksiksiz olarak yazılır. Sözleşme BP Petrolleri Merkez Ofis adresine (Değirmen Yolu Cad., No:28, K:3, Asia OfisPark, İçerenköy, İstanbul) posta ile gönderiyorsunuz. Daha sonra başvurucunun mail adresine gönderilen link ve onay mesajı ile araç bilgileri ve limitleri belirliyorsunuz. İşlem sonunda aracınız veya araçlarınız indirimli alışveriş yapmaya başlıyor.

• BP TAŞITMATİK sözleşmesini daha önce yapanlar bu kampanyadan faydalanamıyor. Ayrıntılı bilgiye Vakıfbank’ın web adresinden ulaşabilirsiniz.

KAYNAK: Kobilgi Haber

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.