“Ülkem için bir fikrim var” projesine rekor katılım

DuyurularGirişimcilik

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ‘Ülkem için bir fikrim var ama bir türlü bu fikrimi yetkililere iletemiyorum’ diyen yurttaşlarımızın önünü açıyor.

2019 yılında ülkesi için yeni bir fikir üreten genç beyin, mucit, araştırmacı, mühendis, girişimci, uzman vb. toplumun her kesiminden vatandaşların katılımını bekliyor.

24 saatte 5 bin fikir

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, ülkemizin en ücra beldesinde olup fikirlerini yetkililere ulaştırma imkanı bulamayanlar için “2019 yılında ülkem için bir fikrim var” projesi başlattı. Projeye 24 saat içerisinde 5 bine yakın fikir geldi.

Proje ile ilgili detayları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun paylaştı. Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “2019 da Ülkem İçin Bir Fikrim Var” 4 bin 548 fikir geldiğini açıkladı. “Ülkem için bir fikrim var” projesine inananlara teşekkür eden Altun, bize ulaşan bütün fikirlerin titizlikle incelendiğini ifade etti. Fahrettin Altun projenin linkini de eklediği mesajında ‘ülkemizin hedeflerini hep birlikte gerçekleştireceğiz’ dedi.

Öneriler Başkanlığın web sitesinde

Vatandaşlarımız “Ülkem için bir fikrim var” projesine önerilerini Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın yenilenen web sitesi www.iletişim.gov.tr adresi üzerinden oluşturulan ‘2019 da Ülkem İçin Bir Fikrim Var’ platformundan ulaştırılabilecek.

KAYNAK: Kobilgi Haber

Tags: , , , ,

You May Also Like

İBB serasındaki ürünler doğrudan halka satılacak
KOBİ’ler VakıfBank’ın yeni kredisiyle rahatlayacak

İdeal Şirket Yolculuğu | Kobi Destek

ROIVA Akademi eğitmenlerinden Hande Demirel'in İdeal Şirket Yolculuğu Kitabı Tüm D&R'larda...

Duyurular