Türk Sürücüler Akıllıca Bir Teknikle Akaryakıt Masrafını Çok Az Ödüyor

Günümüz şirketlerinin sıkıntı çektikleri sorunların başında fuzuli yere para harcamak ve akaryakıta fazla miktarda para ödemek gelir.

Şirketlerin ve filo sahiplerinin sürüş masrafları konusunda hep sıkıntı yaşadıkları bir dönemdeyiz. Buna birde yakıt fiyatlarının yüksek olması, sürücülerin yakıt alımlarına hile karıştırması ve yönetim ilkelerinin geçerliliğinin olmaması parasal açıdan harcamayı çoğaltıyor.

Bu sebeplerden dolayı firmalar sorunların çözümünü bulacak yollar arıyor. İşte tam bu noktada Filo Kartları devreye giriyor. Bu kartlar sayesinde filonuza ait araçların Türkiye’ nin hangi yöresine giderse gitsin koordinasyonunda sorun yaşamazsınız. Hem vakit kaybını hem de maddi kaybı en aza indirebiliyorsunuz.

Filo Kartlar’ ın rağbet görmesinin nedeni ne olabilir?

• Bu kartlar sayesinde en uygun fiyata yakıt alabilirsiniz.

• Filo kart, işletmenizin sürücü maliyetlerini kolayca takip etmenizi sağlar.

• Araçlarınızın akaryakıt harcamalarını kontrol edebilirsiniz. Yakıt alımlarını sadece dizel, sadece benzin ya da sadece araçla ilgili malzemeler diye çerçeveyi daraltabilirsiniz. Bu işlemle şoförünüzün işine hile katmasını önlemiş olursunuz.

• Bu kart sayesinde filonuzun verimliliği artar, litre başına daha az ödeyerek parasal yönden tasarruf edebilirsiniz.

• Özel yazılım filonuzu her yönüyle izlemenizi ve sürücülerinizden en yüksek verimi almanızı sağlar.

• Yakıt kartıyla vergi mevzuatına birebir uymuş olursunuz. Vergi beyanı için ayrıntılı faturalar alarak giderleri vergiden düşmeniz kolaylaşır. Makbuz biriktirme, işlemleri elle girme gibi zaman kaybına sebep olan yorucu işlerden kurtulursunuz.

KAYNAK: Kobilgi haber merkezi

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.