SDF, Bandırma’ya Traktör Fabrikası kurdu

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 140 bin metrekare alanda kurulan tesis, 50 milyon lira ek yatırımla kurulurken yılda 15 bin traktör üretmesi planlanıyor.

3 Mayısta şirket kurucusu ve müdürlerinin de arada bulunduğu davetlilerinde katıldığı törenle açılışı gerçekleşen fabrika bünyesinde traktör ile ilgili pek çok üretim alanı bulunuyor.

Fabrika, üretim adına her şeyi üstleniyor

Fabrikada 2 tane traktör üretim bandı, şanzıman üretim alanı, boya bölümü, yedek parça deposu ile açık-kapalı antrepo, sevkiyat bölümleri, idari bölüm ve eğitim alanlarından oluşuyor. Şirket, yaptığı yatırımla üretim hacmini artırırken bulunduğu piyasada geleceğe yönelik amaçlarını gerçekleştirmek için kararlı bir duruş sergiliyor.

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

sanal-pos-nedir?

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Buraya tıkla

Tesis, yurt dışına da ürün gönderecek

Kurulan tesiste ülke geneline hitap etmekle kalmayıp SDF firmasının Avrupa ve diğer ülke pazarlarına katkıda bulunacak. Ayrıca yalnız Avrupa’ya üretilen özel serilerin yanı sıra Same, Deutz-Fahr, Lamborghini ve Hurlimann gibi ünlü markaların yeni modelleri de üretilecek. Bandırma da üretilecek traktör modelleri Same-Dorado Natural, Deutz-Fahr 5D, Lamborghini Spire Trend and Hurlimann XA adlarıyla 60-110 hp aralığında olacak.

Türkiye’ye güveniyor, onun için yatırma devam ediyoruz

Açılış için ülkemize gelen SDF Group Başkan Yardımcısı Aldo Carozza ve SDF Group CEO’su Lodovico Bussolati, Türkiye’ye güven verdiğinden yatırımlara devam ettiklerini bildirdi. SDF’nin geçmişten gelen tecrübesi ve Ar-Ge çalışmalarındaki özverisi sayesinde üretilen Same ve Deutz-Fahr traktörleri Türk çiftçisinden onay aldı. Kısa zamanda pazarda yer edinirken net karıda artmış oldu. Türk çiftçisinin istekleri doğrultusunda İtalyan-Alman ve Türk mühendislerinin planlayıp ürettiği Deutz-Fahr 4E ve Same Dorado markaları yurt dışına ihraç edilmeye başlandı.

Fabrika da yeni teknolojiyle üretim yapılıyor

Tesis yatırımını 2017 ortalarında başlatan SDF, yeni ürünleri teknolojiyle birleştirerek hem yatırımını büyüttü hem de beklentilerin üstüne çıkmış oldu. Satış ve sonrasına dikkat eden, çiftçi beklentilerini tespit eden SDF, bu tesise yedek parça ile stok çeşitliliğini de monte etti.

Bunun dışında eğitime önem verdiği için SDF Akademi kurularak 360 gün eğitim politikasıyla firmanın çalışanı dışında müşterileri de içine alarak eğitimde sürekliliği başlatmış oldu. Tesislerde bahçe ve tarla traktörü üretimi (45-110 hp) yapılırken AB uyum sürecine (Mother Regulation) uygun ve 3B motor emisyon değeri dikkate alınmaktadır.

KAYNAK: Kobilgi Haber

 

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Daha Fazla Bilgi Al

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.