Mood lab

e-ticaret

Mood Lab

Mood Lab İstanbul merkezli bir giyim firmasıdır. Giyim sektöründe bulunan Mood Lab hem kadın hem de erkek ürünlerini satışa sunmaktadır. Moodun tarzın olsun sloganı ve çeşitli mood koleksiyonlarıyla insanların ruh halini kıyafetlerine yansıtmasını sağlayan Mood Lab 2022 yılında Şeyda Yetgin tarafından kurulmuştur. Marka herhangi bir şehirde perakende satış hizmeti vermemekte olup şimdilik ürünlerini sadece e-ticaret ile satışa sunmaktadır. Ürünlerine Instagram, web sitesi, Trendyol ve Amazon gibi pazar yerlerinden ulaşabilirsiniz.

Mood Lab marka adı ile tasarımlarını insanların ruh halini giydiği kıyafetlere yansıtmak için laboratuvarda deneyler sonucu ortaya bir ürün çıkarılmasını anlatmaktadır. Aşk dolu hissettiğinde Summer Mod koleksiyonu bizi karşılarken sıradan bir günde Daily Mood koleksiyonu ile güne başlayabilirsiniz!

Yayınladığı manifestoda insanlara kendi hikayelerinin tek kahramanının kendileri olduğunu anlatan Mood Lab, kişilerin güzellik algılarından sıyrılıp hissettikleri gibi yaşamaları gerektiğini vurguluyor.

You May Also Like

2022 Yemek Bedeli İstisnası Nedir? Günlük Yemek Bedeli İstisnası Güncellendi
Kobi Nedir ?

İdeal Şirket Yolculuğu | Kobi Destek

ROIVA Akademi eğitmenlerinden Hande Demirel'in İdeal Şirket Yolculuğu Kitabı Tüm D&R'larda...

Duyurular