KOBİ Dünyası için Dijital Pazarlamada Yapay Zeka Kullanımı

KOBİ Dünyası için Dijital Pazarlamada Yapay Zeka Kullanımı

Dijital Pazarlamada Yapay Zeka Kullanımı: Uzmanlığa Kapsamlı Bir Rehber

Günümüzün dijital çağında, Yapay Zeka (AI), geleneksel yöntemlerin ötesinde pazarlama stratejilerini devrim niteliğinde değiştiriyor. Bir çok gelişmenin ışığında tüketici davranışları deneyimi, deneyim ürün yapısını, ürün yapısı üretimi, üretim ise standartları dönüştürüyor. Kısacası insanlık tarihinin en hızlı devrimi olan yapay zeka devrimi istesek de istemesek de hepimizi etkiliyor. Elbette kobileri de…

Bu gelişmelere kayıtsız kalmayan yeni nesil yetenekler akademisi ROIVA Akademi’nin kurucusu ve baş eğitmeni Veli Bahçeci liderliğinde, dijital pazarlamanın temel taktikleri ile yapay zekanın keskin teknolojilerinin nasıl entegre edildiğinin anlatıldığı yep yeni bir eğitimin haberini vermek isteriz; Dijital Pazarlama ve Yapay Zeka Eğitimi

Dijital Pazarlama ve Yapay Zeka Eğitimi İçeriği & Ücretlendirme

Tüketici Dinamiklerini Yapay Zeka ile Anlama

Yapay zeka, geniş veri setlerini analiz ederek tüketicilerin davranışlarını öngörmede benzeri görülmemiş bir doğrulukla pazarlamacılara ve işverenlere yardımcı oluyor. Bu öngörü sayesinde işletmeler, markalar, profesyoneller hem şirket karlılığını arttırabiliyor hem de zamandan ve maliyetlerden kolayca tasarruf edebiliyor. Eğitimde de kişiselleştirilmiş pazarlama stratejileri ve içerik üzerinden müşteri etkileşimini artırma yollarını keşfedebileceğiniz gerçek vaka ve analizler söz konusu.

Reklam Kampanyaları için AI Destekli Optimizasyon

Google Reklamları, Meta Reklamları ve TikTok ile LinkedIn Reklamları gibi platformlarda yapay zeka kullanarak reklam yerleşimleri ve hedeflemeleri optimize etmeyi öğrenmek için özel içerikler hazırlanmış eğitimde. Bu platformlardaki reklam kampanyalarınızın potansiyelini maksimize etmenizi sağlayacak AI araçları, çeşitli yenilikçi yaklaşımlar ve pratik kullanımlar detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Google Analytics 4 ile Analitik ve Veri Görselleştirme

Google Analytics 4’ün yepyeni fonksiyonlarına derinlemesine dalış yaparak, karmaşık verileri anlamaya başlamanız bu eğitimde anlatılacak tekniklerle çok kolay olacak. Ayrıca yapay zeka destekli sezgisel görselleştirmeleri kullanmayı da öğrenebilirsiniz. Bu sayede şirketinizi yönetirken satış, pazarlama, iş geliştirme ve daha birçok alanda yenilikçi, yaratıcı ve karlı yaklaşımlar sergileyebilir, hatta rakiplerinize göre avantajlı olabileceğiniz çıktılara kolayca ulaşabilirsiniz. Bu akıl yürütme işini siz yapmak istemezseniz de yapay zekaya yaptırabilirsiniz.

Dijital pazarlama ve yapay zeka eğitimi - Veli Bahçeci

Pratik Uygulama ve Gerçek Dünya Örnekleri

ROIVA Akademi ve Veli Bahçeci’nin bu eğitiminin Türkiye’de ilk ve tek olduğunu söyleyebiliriz. Bu eğitimi diğer dijital pazarlama eğitimlerinden ayıran özelliklerin başında pratik uygulamalara odaklanması geliyor. Gerçek dünya örnekleri ve vaka çalışmaları AI’nin günlük pazarlama zorluklarına nasıl çözüm olabileceğini gösteren Bahçeci eğitim süresince tüm anlatıların uygulamasını da katılımcılara yaptırarak tabir-i caizse elleri kirletmeden eğitimi sonlandırmıyor. ROIVA Akademi’nin de ana mottosu olan bu gelenek sayesinde eğitim hem verimli hem de kalıcı olabiliyor.

Eğitim hakkında bilgiler

  • Toplam 42 saat süren bu kapsamlı eğitim, canlı dersler, video eğitimleri ve birebir mentorlukları de kapsıyor.
  • Her seviyeden profesyonele, iş sahibinden yeni pazarlamacılara kadar herkese hitap edecek şekilde tasarlandı.
  • Bu eğitime katılarak sadece pazarlama bilginizi ilerletmekle kalmayacak, aynı zamanda profesyoneller, yenilikçiler ve girişimcilerle dolu geniş bir ağın parçası olacaksınız.

Esktralar

Eğitimde sınıf içi ve asenkron videolardaki konu anlatımına ek olarak;
  • 100 maddelik dijital pazarlama kontrol listesi
  • Sıfırdan marka oluşturma el kitapçığı
  • 147 görev ve alt görevden oluşan ‘zero to hero’ hazır Asana şablonu (.csv)
  • Gerçek marka & kampanya verileri ile hazırlanmış dashboardlar
  • İş geliştirme, marka konumlandırma ve pazar araştırması için hazır 50 ChatGPT promptu
  • Pazarlama için etkili yapay zeka araçları listesi (düzenli olarak güncellenmektedir)
  • Eğitim sonrası Veli Bahçeci’den birebir danışmanlık

Yapay zeka ile dijital pazarlama stratejinizi devrim yapmaya başlayın, şimdi kaydolun!

Veli Bahçeci’den Eğitim ve Birebir Danışmanlık Alın

Veli Bahçeci, KOBİ’ler ve büyük ölçekli şirketler, işletme sahipleri, girişimciler, startup kurucuları ve C-Suite yöneticilere kişiselleştirilmiş eğitim, danışmanlık ve mentorluk hizmetleri vermektedir.

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.