Kız Kardeşim Projesi’nden 25 bin lira HİBE

Girişimcilik

Ülkemizde girişimci kadınların ekonomiye katkısını artırmak için KOSGEB ile sanayi kuruluşlarının teşvik ve hibe desteği sağladığı biliniyor.

Eskişehirli girişimci bayanlara ‘Kız Kardeşim Projesi’ çerçevesinde ekonomiye katkı sağlamaları için 25 bin liralık hibe desteği verilecek.

Eskişehirli bayanların ekonomiye katılımı artacak

Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hüsniye Tali, girişimci kadınlar için verilmesi planlanan Yerel Lezzet Gıda Girişimciliği Hibe Programıyla ilgili bilgi verdi.

‘Kız Kardeşim Projesi’ çerçevesinde 25 bin liralık hibe vermeyi hedeflediklerini söyleyen Başkan Tali, Yerel Lezzet Gıda Girişimciliği Hibe Programı ile kadınlarımızın ekonomik olarak bölgelerinde önemli görevler üstleneceğini söyledi. Girişimci kadınlar aldıkları eğitim bitiminde, projeleri başarılı olduğu takdirde 25 bin lira İş Geliştirme Hibesi alacaklar.

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

sanal-pos-nedir?

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Buraya tıkla

Yöresel Lezzetlerle uğraşanlar başvuracak

Hibeden yararlanmak için yerel lezzetler alanında çalışan, işletmesi bulunan girişimci bayanlar olması gerekiyor. Başkan Tali, Yerel Lezzet Gıda Girişimciliği Hibe Programı üç etaptan oluştuğunu söyleyerek etapları şu şekilde sıraladı;

1.  Etap, girişimcinin internetten başvuru yapması,
2.  Etap, girişimcinin sunmuş olduğu fikrin değerlendirildiği mülakat etabı,
3.  Etap ise mülakatı geçip verilen eğitimlerden başarılı olan girişimci bayanlar 25 bin lira değerindeki hibeyi hak etmiş olacaklar.

Program başvurusunun 10 Mayıs 2019 tarihinde son bulacağını söyleyen Tali, başvuru yapacakların https://bit.ly/2GffVHi adresinden başvurularını tamamlayacaklarını söyledi.

KAYNAK: Kobilgi Haber

 

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Daha Fazla Bilgi Al

Tags: , , , , ,

You May Also Like

KOBİ’ler Eximbank’tan Türk lirası kredisi kullanabilecek
Anadolu, ‘Bir Kuşak Bir Yol’ projesiyle kalkınacak

İdeal Şirket Yolculuğu | Kobi Destek

ROIVA Akademi eğitmenlerinden Hande Demirel'in İdeal Şirket Yolculuğu Kitabı Tüm D&R'larda...

Duyurular