İşletmelere Özel Apple Hizmeti

Merkezi ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Cupertino şehrinde bulunan Apple, 1976 yılında kurulan bir şirkettir. Bilgisayar, yazılım ve elektronik cihaz tasarlayan firma şimdilerde dünyanın her tarafına ürettiği ürünleri satarak adından söz ettiriyor.

Apple kurulduğu dönemden bugüne kadar yapmış olduğu elektronik ürün yelpazesini çoğaltarak her kesime hitap etmeye başladı. iPhone, MacBook, MacBook Pro, iMac, İPad gibi ürettiği cihazlar ilk satışa konulduğu anda Apple çılgınları tarafından alınmaya başlandı.

Ülkemizde de Apple satılmaya başlandığından itibaren çok rağbet gördü. Dolar bazında gelen ürünler pahalı olsa da her yıl kullanım oranı katlanarak artmaya devam etti. Kur dalgalanması yüzünden ülkemizde doların fiyatı çok arttı. Bu kadar pahalı olan Apple ürünlerinizi emin ellere teslim etmelisiniz. Apple teknik servisiyle şartları ve standartları aynı olan Apple yetkili servis sağlayıcısı firmaları seçmelisiniz. İstanbul’da faaliyet gösteren Efor Teknik de bunların başında geliyor.

Apple yetkili servis sağlayıcı; Efor Teknik

Teknolojik ürününüz kullanılamaz duruma gelince tamiri için servise gönderip sorunu çözmek istersiniz. Ürününüz Apple marka ise servisi hem güvenilir hem de işinin ehli olmasını istersiniz. Ülkemizde Apple marka ürünlerin tamir, bakım ve onarım işlerini Efor Teknik Apple yetkili servis sağlayıcı olarak yürütmektedir.

Apple cihazlarınızı uzman ellere teslim edin

Efor Teknik Apple Yetkili Servis sağlayıcı, Apple marka ürünleri alanında uzman teknik personeli ile çözmek için hizmet veriyor. Güler yüzlü personeller tarafından cihazınız ile ilgili yaşadığınız sorun dinlenir. Cihazınız ve sizinle ilgili gerekli bilgiler alındıktan sonra sorunun çözümü için yapılacaklar anlatılır.

Apple cihazınızın garantisi doldu mu?

Apple Yetkili Servis sağlayıcısı olan Efor Teknik, ürününüz ile ilgili garanti durumu hakkında servis temsilcisi sizi bilgilendiriyor. Servis ve destek için cihazınızın uygun olup olmadığı sorgulaması yapılıyor. Yapılan sorgulama da cihazınız garanti ve onarım kapsamından çıkmış ise alternatifler sunularak hizmetlerden faydalanmanız sağlanıyor.

Bilgileriniz, fotoğraflarınız ve özel dosyalarınıza dikkat!

Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı Efor Teknik, almış olduğu cihazın sahibiyle ilgili bilgi, fotoğraf ve belgeye dokunmadan, kayıt altına almadan ve silmeden onarım işlemi yapılır. Onarım işlemini alanında uzman, kalifiyeli ve tecrübeli personeller tarafından titiz bir şekilde yapılır.

Apple yetkili servis sağlayıcısı randevu adımları

Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı Efor Teknik’ten randevu almak için şu adımlar atılır:

1- Efor Teknik’in http://www.eforteknik.com.tr internet adresine girilir.
2- Açılan ekranda Randevu sekmesini tıklayın.
3- Randevu ekranında önce onarım yaptırmak istediğiniz cihazınızı seçiyorsunuz.
4- Daha sonra randevu tarih ve saatini belirliyorsunuz.
5- Açılan formda cihazınız bilgilerini, iletişim bilgilerinizi ve cihazınızda yaşadığınız sorununuzu detaylı bir şekilde yazıp randevuyu tamamlıyorsunuz.

Randevu işlemi internet üzerinden yapıldığı gibi teknik servis iletişim numarası aranıp yapılabiliyor.

İletişim numarası: 02122129740 ile randevu alabiliyorsunuz.

KAYNAK: Kobilgi Haber

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.