INGBANK, KOBİ’lere hızlı kredi imkanı sağlıyor

Ing Bank, şubeye gitmeden resmi evrak istemeden ING Mobil aracılığıyla kredi limitinizi öğrenerek yapmış olduğunuz birkaç işlem sonunda size ayrılan limiti hesabınıza anında aktarabiliyor.

KOBİ’lerin krediye ulaşması artık çok çabuk ve kolay şekilde Ing Bank tarafından gerçekleştirilebiliyor.

ING KOBİ’nin hızlı kredi seçeneği çok cazip

KOBİ hızlı kredi başvuru süreci Ing Mobil yada bankanın web adresindeki internet şube işlemlerinden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı tuşlayarak işlemi başlatabilirsiniz. TC kimlik numaranızı gönderdikten sonra banka tarafından gönderilen sms şifresini tuşlayın. Sonrasında açılan sayfada Kişisel verilerin korunması kanunu gereğince yazılan koruma metnini onaylıyorum kısmını işaretleyin ve devam tuşuna basın. Açılan sayfada sizin için sunulan kredi olanaklarından kullanmak istediğiniz kadar olan tutarı yazıp, kişisel bilgilerinizden iş yerinin kimin üzerine olduğu, bu sektördeki başlama tarihinizi ve son iş yerine taşınma yılı gibi bilgileri girip size sunulan teklifi görebilirsiniz.

Hesap işletim ve limit tahsis ücreti yok

Yukarıda anlatılan bilgi girişlerini birkaç dakikada yaptıktan sonra çok kısa sürede gelen onay mesajı ile size sunulan kredi miktarını, kredinin faiz oranını, limit bilgisini öğrenebiliyorsunuz. Üstelik kullanmış olduğunuz kredinin hesap işletim ücreti ile kredi limit tahsis ücretini de Ing Bank kendisi karşılıyor.

İş yerinize davetinizde evrak işleri bitiyor

Başvuru işlemlerinizin bitirilmesi için banka personeline vermiş olduğunuz davet tarihinde ise kredi işlemlerinin evrak imza kısmı tamamlanıyor. Banka personeli hem kimlik teyidi hem de işletme sahibinin kullanmış olduğu kredi sözleşmelerinin imzası için ziyaret ediyor. İmza işleminden sonra kredi kullanma işlemi son bulmuş oluyor.

KAYNAK: Kobilgi Haber

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.