Halkbank’tan KOBİ’lere özel Kobi Paraf Kart

Finans

Ülkemiz ekonomisinin bel kemiği olan küçük ve orta ölçekli işletmelere yaşadıkları ticari sıkıntıları gidermek için Halkbank KOBİ Paraf Kart ile destek oluyor.

Halkbank, üreten Türk halkına, girişimcisine, işletmelere ve KOBİ’lere ekonomik açıdan avantaj sağlamaya devam ediyor.

İşlemler tek kartta toplanıyor

Üreten Türkiye’nin bankası sloganıyla emin adımlarla ilerleyen Halkbank, KOBİ’ler için hazırladığı Paraf KOBİ Kart sayesinde ticari işlemlerini vadeli ve taksitli şekilde yapabiliyor. KOBİ’ler ticaret hacmi yaptıkları işlemler ile büyürken hem nakit akışınızı düzenlemiş oluyorsunuz hem de kampanyalara katılarak yaptığınız alış veriş işlemleri için Paraf Para kazanma fırsatı buluyorlar.

Dost Hesap ve Nakit Avans imkanı sunuyor

Halkbank nakitte sıkışan KOBİ’lere Dost Hesap ve Nakit Avans alternatifleri sunarak gidermeye çalışıyor. Sundukları hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bankanın internet sitesi ziyaret edilebiliyor veya müşteri hizmetleri aranabiliyor.

Bankanın sunduğu avantajlardan yararlanabiliyorlar

Küçük ve orta ölçekli işletmeler, Halkbank’ın müşterileri için sunduğu avantajların yanı sıra KOBİ Paraf Kart ile Acil sağlık hizmeti, asistan hizmeti, sigorta paketleri, ücretsiz otopark, havalimanlarında lounge hizmeti gibi avantajlar sağlanıyor.

KAYNAK: Kobilgi Haber

Tags: , , , , , , ,

You May Also Like

Avrupa ve Asya kıtalarını ‘HIZLI’ bağlayacak
Yerli Hibrid lokomotif raylara çıkmak için gün sayıyor

İdeal Şirket Yolculuğu | Kobi Destek

ROIVA Akademi eğitmenlerinden Hande Demirel'in İdeal Şirket Yolculuğu Kitabı Tüm D&R'larda...

Duyurular