Girişimcilik desteğiyle kasap dükkanı açtı

Tekirdağ’ın Saray ilçesinde yaşayan Fatma Canpolat, baba mesleği olmadığı halde, çocukluktan bu meslekle yoğurulmadığı halde KOSGEB desteğiyle işletmecilik öğrendi, kasap dükkanı açtı.

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

sanal-pos-nedir?

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Buraya tıkla

Kasap Fatma Canpolat, Tekirdağ ili Saray ilçesinde ikamet ettiği mahallede, çıraklıktan yetişmemesine rağmen eti ustalıkla işliyor. Kadın Kasap Fatma Canpolat, küçük ve orta ölçekli işletmeleri destekleme başkanlığı KOSGEB’in ‘Kadın Girişimci Eğitimi Programı’na katıldı. İşletmecilik ile ilgili bilgileri ince ayrıntılarıyla öğrendi. Aldığı hibe desteği ile kasap dükkanını açtı.

Kasap Fatma Hanım bu işe neden girdiğini ise şöyle açıklıyor. “Bu işe iki erkek evladım var, onların geleceği için başladım. Onlara daha iyi bir gelecek, iyi bir eğitim hayatı sunmak için kasap dükkanı açtım.” diye konuştu. Bayan olarak her iş alanında var olduklarını ispatlamaya çalıştığını söyleyen Fatma hanım, Türk kadınının ne kadar güçlü olduğunu böyle göstermeye çalıştığına vurgu yapıyor. Mahallesindeki ve çevre mahallelerdeki bayanlardan oldukça güzel destek aldığını söyleyen Fatma Hanım, iş yerimize gelerek bizi takdir ettiklerini söylüyorlar. Bizi takdir ederek manevi destek verdikleri gibi evlerinin et ihtiyaçlarını alarak maddi destekte sağlamış oluyorlar.

Amacı ekmek teknesi kasap dükkanını kadın titizliği ile ayakta tutmak için var gücüyle çalışmaya devam eden Fatma Canpolat, çevresinin hem maddi hem de manevi açıdan desteğini alıyor.

KAYNAK: Kobilgi Haber

 

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Daha Fazla Bilgi Al

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.