Facebook Yeni Tasarımı İle Heyecanlandırıyor!

Facebook yeni tasarım

Facebook Yeni Tasarımı İle Heyecanlandırıyor!

 

Yeni Facebook tasarımı ortaya çıkmaya başlıyor! Sosyal medya devi, yeni görünümü için az sayıda kullanıcıya erişim sağlamaya başladı. Peki siz bu şanslı kullanıcılardan olmak ister miydiniz?

CNET’in haberine göre geçen yıl Nisan ayında açıklanan Facebook’un yeni masaüstü görünümü daha sade ve daha hızlı olacak!

Facebook bazı şanslı kullanıcılara test amaçlı erişim hakkı sunmaya başladı, peki bu nasıl olacak?

İlk kez Facebook hesabına giren bazı kullanıcılara gönderilen olan pop-up ile şirketin “Yeni Facebook” olarak adlandırdığı yeniden tasarım testinde kendilerine yardımcı olup olamayacakları soruldu. Teste katılmayı kabul eden kullanıcılar yeni tasarımı deneyimledikten sonra Facebook’a geri bildirim göndererek memnuniyet derecelerini gösterdiler. Böylece gönderilen geri bildirimler ile memnuniyetsizlikler azaltılmış ve olası hatalar ortadan kaldırılarak yeni tasarım şekillendi. 

Peki yeni arayüz neler sunuyor?

Katılımcılar isterlerse web sitesini daha parlak renkler ve beyaz arka plan şeklinde kullanabilecekleri gibi, son dönemin moda ekran modu olan karanlık mod da Facebook tarafından artık kullanılacak. CNET’in haberine göre şirket arayüzü 2020 bahardan önce geniş bir şekilde kullanıma hazır hale getirmeyi planlıyor.  

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.