Ev Hanımları ‘Nar Projesi’ ile iaşelerine katkı sağlayacak

Türk kadınının öz verili, çalışkan ve hamarat olduğu herkes tarafından takdir edilen bir gerçektir. Evde ailesine karşı öz verisini, hamaratlığını ispat eden ev hanımlarımız ev ekonomisine de katkı sağlamak için kolları sıvadı.

‘Nar Projesi’ rehber oldu

Evinde üreterek ailesine maddi açıdan gelir sağlamak isteyen ev hanımlarına ‘Nar Projesi’ yol gösteriyor. Bu proje ile ailelerine kazanç elde etmek isteyen ama nasıl ve nereden başlayacağını bilemeyen annelerimize olanak sağlanıyor.
Kadın Aile Koordinatörü Sevilay Acar, yaptığımız proje ile kadınlarımız evlerinden çıkmadan yaptıkları emekleri ürünlerin fotoğrafını bize gönderiyorlar. Ekibimiz bu fotoğrafları siteye yüklüyor. Anneler yapılan satışları takip ederek kendi ürünleri satılınca kazanç elde edecekler, dedi.

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

sanal-pos-nedir?

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Buraya tıkla

El Emeği Ürünler alıcılarını bekliyor

Ev hanımlarının el emeği, göz nuru yaptıkları ürünler ‘Nar Projesi’ ile kurulan e-ticaret sitesi üzerinden güvenli bir şekilde satışa sunuluyor. Sitede doğal ürünlerden örgü bebeklere, takılardan örgü işi patik ve liflere, organik reçellerden göz nuru tablolara varana kadar birçok ürün alıcılarını bekliyor. Kadınlar ev ekonomilerine katkı sağlamış oluyor.

‘Nar Projesi’ bizim için velinimet

İstanbul Esenler de projeye dahil olan 300 ev hanımlarının çoğunluğu projenin kendileri için velinimet olduğunu ifade ediyor. Proje ile evden çıkmadan ek gelir sağladıklarını söylüyor.

Proje ev hanımlarının öz güvenini artırarak topluma güçlü kadınlar kazandırmak, sosyal çevrelerinde, ailelerinde, eşinin ve çocuğunun gözünde daha saygın bir kadın profili oluşturmayı hedefliyor. Bunun yanında kendi ayakları üzerinde duran, toplum içerisinde inisiyatif alabilen güçlü kadınlar projeyle destekleniyor. Proje gönüllü engellilere de başvuru imkanı sağlıyor.

KAYNAK: Kobilgi Haber

 

Bu hataları yapmazsanız siz de yemek kartı ile 9.000 tl ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Yemek kartı kullanılarak 9.000tl ye kadar kazanç sağlayabileceğini biliyor  muydunuz ?  Daha detaylı bilgi için linke tıkla…


Daha Fazla Bilgi Al

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.