EMYD Partners ile e-Ticarette Başarayı Elde Edin

 

    Dijitalde satın alma ve satış yapma hacmi son 10 yılda inanılmaz bir ivme kazandı. Özellikle Pandemi sürecinde büyük bir artış yaşandı. Siz de E-ticarette çok daha yüksek bir performans elde etmek istiyorsanız EMYD Partnersı yakından tanımalısınız. 

EMYD Partners Hakkında  

EMYD Partners, 2019 yılında e-ihracatı ve e-ticareti geliştirmek üzere kuruldu. Şirketin kurucusu Fehmi Darbay 12 senelik e-ticaret tecrübesine sahip. E-ihracat ve E-ticaret geliştirecek alt yapı, yazılım, entegrasyon ve Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra KOBİ’ler gibi kurumsal niteliği bulunan şirketlere EMYD Partners, sınır ötesinde de e-ticaret için teknolojik alt yapı geliştirmektedir.  

EMYD Partners ulusal ve uluslararası pazar yerlerinde ürünlerini listeleyen firmaların doğru tüketicilerle buluşmasını hedefliyor. Hızlı ürün satışı süreçlerine katkı sunmakla kalmıyor, partner firmaların global pazarlarda satış hedeflerine ulaşmalarına da katkıda bulunuyor.

Pazaryeri Entegrasyonlarının Faydası Nedir? 

Yurt içi ve yurt dışındaki pazar yerleri pek çok KOBİ için en masrafsız yoldan geniş kitlelere açılma imkanı sunuyor. Pazar yerlerinin en büyük avantajı, tüm satış sürecinde ki sorunların çözümünde mağaza sahipleri ile birlikte ilerlemeleri ve pazarlama maliyetlerinin düşmesini sağlamasıdır.

Büyük pazar yerleri kendi tanıtımlarını yaparken aynı zamanda bünyelerinde bulunan mağazaların da tanıtımlarını yapar. Bu da reklam maliyetlerini büyük oranda azaltır. Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, N11, Amazon gibi devlerin hali hazırda var olan kullanıcılarına hiçbir reklam yapmadan ürünlerinizi ulaştırmanızı sağlar.

Pazar Yerlerinde Neden EMYD Partners ile Çalışmalısınız?  

Her ne kadar bir mağaza açmak çok kolay gibi görünse de aslında her pazar yerinin belirlediği kurallar, ürünleriniz için gerek duydukları metin ve görseller farklılık göstermektedir. Bu da sizin için her pazar yerinin ihtiyaçlarını tek tek karşılamak zorunda olduğunuz anlamına gelir. 

Gereksinimleri karşılamanın dışında teknik anlamdaki ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve pazar yerlerindeki rekabette güçlü olmanızı sağlayacak değişkenlerin hesaplanması da satış performansınıza etki etmektedir. Bu gibi detayların yönetimi için de işin uzmanı olan EMYD Partners size destek sağlayabilir. 

Bunun dışında bir de kampanyaların yönetimi söz konusudur. Pazar yerlerinde ürünlerinizin öne çıkması, daha fazla kullanıcıya ulaşması için kurgulanan pek çok kampanya için de dinamikleri takip edebilen ve yönetime hakim profesyoneller çok daha kısa sürede daha iyi verim almanızı sağlayabilir. 

EMYD Partners ile Başarıya Ulaşın 

Yurt içi ve yurt dışı pazar yerlerindeki entegrasyonun yapılmasını sağlayan EMYD Partners alanındaki uzmanlık sayesinde kısa zamanda satışlarınızda fark edilir bir artışın olmasını sağlayabilecek kapıları açıyor.  

Doğru bir alt yapı, doğru bir kurulum ve entegrasyon süreci sayesinde performansınızı en düşük maliyetlerle artırmayı başarıyor. Siz de bu doğrultuda bir kazanım elde etmek için EMYD Partners’ın uzmanlığından faydalanabilirsiniz. 

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.