Türkiye’nin Demir Çelik Fiyatlarını Online Gösteren Tek İnternet Sitesi: Demirara

Türkiye'nin Demir Çelik Fiyatlarını Online Gösteren Tek İnternet Sitesi: Demirara

Büyük bir pazara sahip olan demir çelik sektörünün ticareti hala tam olarak teknoloji ile entegre edilebilmiş olmasa da piyasadaki bu açığı kapatmak için bazı girişimlerin yapıldığından söz edebiliriz. İşte bu girişimin adı Türkiye’nin demir çelik fiyatlarını online gösteren tek internet sitesi olan, Demirara…

Demirara Nedir?

Demir çelik sektörü için online pazar yeri olarak hizmet veren ve Kurucusu Mehmet Atalay’ın liderliğini yürüttüğü Demirara, çelik ticareti yapmadan sektördeki tedarikçileri ve alıcıları buluşturmayı amaçlar. Demirara.com tedarikçiler için online pazarlama olanağı sunarken, alıcılar için de en uygun fiyata alım yapabilecekleri pratik bir alışveriş imkanı tanıyor.

Türkiye'nin Demir Çelik Fiyatlarını Online Gösteren Tek İnternet Sitesi: Demirara

Demirara’yı Takip Etmek Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Bir alıcı olarak, Demirara’nın aracılığı sayesinde hem bölgesel hem de küresel bazda ihtiyacınızı karşılayacak firmalarla ticari iletişim kurma imkanına sahip olursunuz. Ayrıca sistem üzerinde anlık olarak güncellenen en uygun fiyatlara anında erişebilir ve en karlı şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Demirara.com’da ürünleri yalnızca fiyatına göre değil; kalınlık, en, boy, sertifika, menşei gibi özelliklerine göre de filtreleme ayrıcalığına sahip olursunuz.

Demirara.com’a tedarikçi açısından bakılacak olursa da ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini anlık olarak güncelleyebileceğiniz ve hızlı bir şekilde alıcı bulabileceğiniz bir platformda yer alma imkanınız olacaktır. Ayrıca rakiplerinizi gözlemlemek için de Demirara’dan anlık piyasa takibi yapabilirsiniz.

Hem alıcı hem de tedarikçiyi ilgilendiren bir konu da ticaretin güvenli bir şekilde tamamlanması için tarafların karşılıklı imzalayacakları sözleşme ile alışveriş güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belirtmekte fayda var, bunca avantajı sağlayan internet sitesi, oldukça da kolay anlaşılabilir bir site tasarımına sahip. Yalnızca piyasayı takip etmek amacıyla bile Demirara’dan faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin Demir Çelik Fiyatlarını Online Gösteren Tek İnternet Sitesi: Demirara!
Türkiye’nin Demir Çelik Fiyatlarını Online Gösteren Tek İnternet Sitesi: Demirara!

Demirara.com Hangi Ürünler İçin Aracılık Sağlar?

Demirara şu an için yalnızca binaların yapımında kullanılan inşaat çeliğinin satıcılığına aracılık ediyor. Ancak çok yakın bir zamanda tüm yassı mamullerin, araba kaportasından tencere imalatında kullanılan çeliğe kadar her yerde faydalanılan ve kullanılan sac grubu da site içerisinde yerini alacak.

Demirara Aracılığıyla Ticaret Nasıl Yapılır?

Demirara’nın tedarikçileri için oluşturduğu panel üzerinden ürünlerin stok ve fiyat bilgileri değiştirilebilir ya da ürünlere gelen siparişler görüntülenebilir veya teklif yapılabilir. Tedarikçinin yapacağı teklif, 15 dakika opsiyon süresi verilerek alıcıya teklif iletilir. Teklif kabul edildiği takdirde anlaşma şartları kapsayan sözleşme dokümanı taraflara faks ve mail yoluyla gönderilir. Böylece tarafların sözleşmeleri imzalaması ile ticari süreç başlatılmış olur. 

Alıcılar ise sisteme üye olduktan sonra tedarikçilere özel sipariş verebilir, ihale oluşturabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirler. “Özel Sipariş” ve “İhale Oluştur” seçenekleri tercih edildiğinde ürün cinsi, teslim yeri, teslim süresi, ödeme şekli ve miktarı ile ilgili gerekli bilgiler doldurularak sözleşme alıcının dilediği gibi hazırlanır. 

Türkiye'nin Demir Çelik Fiyatlarını Online Gösteren Tek İnternet Sitesi: Demirara!
Türkiye’nin Demir Çelik Fiyatlarını Online Gösteren Tek İnternet Sitesi: Demirara!

Siz de Demirara’nın tedarikçileri arasında yer alabilirsiniz! Bunun için yapmanız gereken tek şey, Demirara.com üzerinden sisteme kayıt olmanız. Bir alıcı olarak özel sipariş vermek isterseniz de yalnızca üye olmanız yeterlidir.

KOBİ’lerin radarındaki tüm bilgiler için bizi takip edin!

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.