BP Taşıtmatik Nedir? Avantajları Nelerdir?

BP Taşıtmatik Nedir ? Taşıtmatik Avantajları Nelerdir?

Özel İçerik

BP Taşıtmatik Nedir ? Avantajları Nelerdir ?

Kobilerin Bilgi Platformu

Şirketiniz için Vergi Tasarruf Rehberine aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz ulaşabilirsiniz.


Hemen İndir

BP Taşıtmatik sistemi akaryakıt giderlerinizi kontrol almanıza yardımcı olur. BP Taşıtmatik sistemi, filolar için uygulanan akıllı otomasyon sistemidir. Bu sistem aracılığıyla filonuzun toplam yakıt tüketimini, bu harcamanın hangi periyodlarda gerçekleştiğini, alınan yakıt ile kaç kilometre yol kat edildiğine erişebileceğiniz bir sistemdir.

Bu bilgilere sizin erişmenizin size getireceği en büyük avantaj ise akaryakıt alımlarınızı indirimli ve tasarruflu hale getirmeniz olacaktır.

İskontolu Akaryakıt Fırsatlarını Kaçırma

BP Taşıtmatik Sistemi Nasıl Çalışır?

BP Taşıtmatik sistemi filonuza ait aracın plakasının kaydedilmesi evresiyle başlar. Ardından BP Taşıtmatik cihazınız, Taşıt Programlama Ünitesi’nde bulunan pompa tabancasıyla bilgi alışverişi sağlamaya başlar. Bu evreden sonra BP istasyonuna gelen sürücü BP Taşıtmatik sisteminin bulunduğu pompaya doğru geldiğinde sistem aracı otomatik olarak tanır.

Ardından sistem aracı tanıdığından dolayı akaryakıt alışverişi otomatik olarak gerçekleşmiş olur. Bu sistemle birlikte istasyona gelen araç sürücüsü hiçbir vakit kaybı yaşamamış olur.

BP Taşıtmatik’in Avantajları Nelerdir?

 • %100 Filo Yönetimi
  BP Taşıtmatik sistemi %100 filo yönetimi ile tüm akaryakıt giderlerinizi kontrol altına almış olacaksınız.
 • Hatalı Yakıt Alımının Bulunmaması

  Bulunan sistem aracın yakıtını otomatik olarak bildiğinden ötürü hatalı veya yanlış yakıt alma şansınız olmayacak olması.

 • Raporlama

  Filonuzun yönetiminin kolaylaşması açısından akaryakıt alışverişiyle ilgili tüm bilmeniz gerekenler size raporlanıyor olması. BP Taşıtmatik sistemi ile akaryakıt alımlarınızı görebilir ve raporlar halinde inceleyebilirsiniz.

 • Yaygın İstasyon Ağı

  Türkiye’nin birçok yerinde bulunmasından ötürü her noktadan ulaşımının bulunması.

 • Limitlendirme

  Aracınıza sizin belirleyeceğiniz sürelerde ne kadar yakıt alınacağına sizin karar verebiliyor olmanız.

 • Tek Fatura İmkânı

  Hiçbir şekilde karışıklık yaşamamak için tek faturalama imkânın bulunması. Bu sayede hesabınızı yönetmek çok daha kolay hale gelecektir.

 • Akaryakıt Ödemelerinde Güvenli Yol

  BP Taşıtmatik sistemi, kredi kartı kullanmak, nakit ödeme yapmak, masraf fişi hazırlamak gibi ödeme biçimlerini ortadan kaldırmıştır.

 • Otomatik Ödeme İmkânı

  Faturalarınızın ödemeleri banka hesabınız üzerinden otomatik olarak gerçekleşir. Bu da sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

 • Muhasebede Kolaylık

  Muhasebeniz biriken tonlarca akaryakıt fişini kaydetmek zorunda kalmaz. Filonuza ait araçların muhasebe sistemine uyumu otomatik olarak sağlandığından bu size çok büyük bir zaman kazanımı sağlar.

[html_block id=”9298″]

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.