Benzine Daha Az Ödüyorlar, Çünkü…

Kobiler Benzine Daha Az Ödüyorlar

Günümüz şartlarında giderleri azaltırken iş gücü verimliliğini artırmak şirketlerin ekonomik başarısı için çok önemlidir.

Filo kartları, şirket sahiplerinin yakıt alımları ve bakım giderlerini kontrol etmelerine yarayan kredi kartlarıdır. Filo kartları size ayrıntılı raporlama ve maliyet hesabını sunar. Bu sayede filo kart sistemi ile ciddi anlamda tasarruf etme imkânına sahip olursunuz.

Filo bakım yönetimi, paradan tasarruf etmenize, iş gücü verimliliğinizi artırmanıza ve araç mekaniğine yönelik uzman görüşler edinmenize aracılık eder. Bunu örneklendirmek gerekirse bir aracın en son ne zaman yağ ve filtre değişiminin yapıldığını bilmek, filo araç bakımının ne zaman yapılması gerektiğini size gösterecektir.

Filo Kartlarının Şirketler için Önemi

 1.  Şirketlerin yakıt alışverişlerinin kontrolünün olması 
  Şirket sahibinin sürücünün gün içinde ne kadar yakıt alacağını kısıtlayabilme imkânı bulunmaktadır. Örneğin, mesai saatleri dışındaki yakıt alımına, filo kart sistemi izin vermeyecektir.
 2. Gider gösterebilme imkânı
  Şirketlerin, yakıt kartıyla yapılan alışverişleri gider olarak gösterip vergiden düşme imkânı bulunmaktadır.
 3. Şirketler için raporlama imkânının bulunması
  Filo kart sistemi, kart sahibinin nerede, ne zaman, ne kadar yakıt alışverişi yaptığını detaylı bir şekilde raporlama imkânı sunmaktadır. Filo kartının raporlama imkânını sunması, şirkete zarar veren sürücülerin ve boşa harcanan yakıt masraflarının ortaya çıkmasına yardımcı olur.
 4. İndirim imkânının olması
   Şirketlerin yaptıkları aylık satın alımlarda hacim tasarrufu imkânı sunar. Bu da şirketinizin yakıt alışverişinden tasarruf etmesini sağlar.
Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

E-ticaret Altyapısına Sahip Bir Websiteniz Var Mı?

KOBİlere Özel Ücretsiz Dijital Pazarlama Analizi

Kobiler yapay zekaya hazır mı?
Hibe / Teşvik / Kredi
#KOBİSOR

Kobi testini çözmek için hemen tıklayın.

Yönlendirme.

Metin gelebilir.